T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ÇANKAYA - Bahçelievler Anadolu Lisesi

Haberler

May

12 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz  İngilizce Günü Etkinliğinde emeği  geçen tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz. 

May

90 lar Günü etkinliği yaptık.

May

28-30 Nisan 2017 tarihleri arasında yaptığımız Çanakkale gezimizde şehitlerimizi saygı ve minnetle andık.Bozcaada , Asos turumuzu gerçekleştirdik.

Nis

"KASFAD" IN "SPORUN KADINLARI ÇOCUKLARA İLHAM OLUYOR PROJESİ" KAPSAMINDA AVRUPANIN İLK FİFA KOKARTLI KADIN HAKEMİ SAYIN LALE ORTA BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİNDE....

Nis

Nis

 

14.04.2017 tarihinde, 11. Ve 12. Sınıflara Okan Üniversitesinin tanıtımı yapıldı ve bölümlerle ilgili bilgiler verildi.

 

Nis

13.04.2017 tarihinde, 11. ve 12. Sınıflara, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesinin tanıtımı yapıldı ve mühendislik meslekleri hakkında bilgi verildi.

 

Nis

 

14.04.2017 tarihinde, 12. Sınıflara, Hüseyin Aslantürk tarafından, “YGS değerlendirmesi ve motivasyon” konulu söyleşi yapıldı.

 

Nis

18.04.2017 tarihinde, 11. Ve 12. Sınıflara, Fatma Nur Eyüboğlu tarafından, “ÖSYS’deki değişiklikler, Sınav Taktikleri ve Test Teknikleri” konulu konferans verildi.

 

Nis

Okulumuz öğrencileri Odtü Bilim Fuarını gezmişlerdir...

Nis

Okulumuz öğrencilerinden oluşan grup öğrencilerimize canlı müzik şöleni vermişlerdir...

Mrt

Serbest Konulu Resim Yarışmasına katılan öğrencilerimize katılım belgeleri okul müdür yardımcımız Cumhur AYDIN tarafından verilmiştir.

Mrt

9 Mart 2017 tarihinde okulumuz Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz Salim GÜZELKÜÇÜK başkanlığında Öğrencilerimiz, Zeynep SEZGİN, Sümeyye Gültekin, Yaren KORKMAZ, Ayçe DEDEOĞLU, Ömer Burak BAŞABAŞ, , Busenur ŞENEL, Elif DARICI, Esra ÇİFTÇİLER, Kemal Göktuğ GÖRKEM, Osman ALTINSOY,, Ömer Faruk KILIÇ ´ın katılımıyla  şiir dinletisi yapılmıştır

Mrt

14.03.2017 tarihinde pi gününü kutladık.Katkılarından dolayı görevli öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Mrt

Yaşlılık, huzur, güven, sevgi ve dinlenmedir.

Yeni bir yaşamı anıların yorgunluğu ile kucaklama dinginliği ve aynı zamanda telaşıdır.Nasihatlarıyla bizimle her daim olmaları gerektiği düşüncesiyle huzur evini 11/D sınıfı olarak ziyaret ettik.

Funda EVRENSEL